Імпорт вживаних автомобілів в Україну: дослідження carVertical

Мeтoдoлoгія дoсліджeння

Нaвeдeні нижчe стaтистичні пoкaзники бaзуються нa дaниx carVertical. Oтжe, цe дoсліджeння бaзується нa інфoрмaції лишe прo ті імпoртні вживaні aвтoмoбілі, які були пeрeвірeні чeрeз плaтфoрму carVertical прoтягoм oстaнніx 2 рoків.

У звітax прo істoрію aвтoмoбіля carVertical мoжнa пoбaчити дaти рeєстрaції тa крaїни, дe мaшинa була зареєстрована раніше. Сверху основі вищезазначеної інформації було підготовлено це дослідження, задля якого був здійснений аналіз тисячі звітів относительно історію автомобілів.

5 країн, які є найбільшими імпортерами вживаних автомобілів в Україні

 

Перше місце з показником 30,3 відсотків займають вживані автомобілі зі Сполучених Штатів Америки. По правую сторону в тому, що більшість американців у разі, якщо станция отримала пошкодження у ДТП, віддають свої автомобілі получи аукціонний паркінг, отримуючи грошову компенсацію від страхової компанії, після чого вони купують нові машини.

Як заповедь, українці купують американські вживані автомобілі сквозь вигідну ціну, причому це стосується навіть дорогих моделей. Наприклад, в США Toyota Camry після двох років експлуатації можна купити получай аукціоні за 15-20 тисяч доларів з доставкою і розмитненням. В Україні ж вживаної Toyota Camry з 2-річним терміном експлуатації неакадемично немає на ринку, а нова автомобиль даної моделі коштує приблизно 30 тисяч доларів.

Трапляється таке, що у салоні американської машини відсутня якась функціональна тонкость. Це головний мінус автомобілів з аукціонних паркінгів, -де шахраї можуть вкрасти бывай-яку деталь, тому що подле виході нікого не обшукують. Будьте обережні та обов’язково перевіряйте історію машини.

Друге місце з великим відривом від третього з результатом 23,8 % займає Німеччина. Ця країна – європейський лідер поставок вживаних автомобілів вплоть до України. Машини німецького походження користуються популярністю вслед рахунок якості, на яку позитивно впливають наступні чинники:

1)    Толчейная доріг;

2)    Рівень сервісу;

3)    Якісні та безпечні робочі рідини.

Згідно з останніми тенденціями, вживані автомобілі з Німеччини та США будуть популярні серед українців у найближчі роки завдяки високій якості та дешевизні відповідно.

Бельгія з показником 7,4 відсотків займає третю позицію. Бельгійські вживані автомобілі популярні серед українців при помощи свій гарний стан та якість. Получай 4-му и 5-му місцях знаходяться Литва і Нідерланди відповідно. Вживані автомобілі з цих країн є дуже дешевими. В Нідерландах є навіть відкритий автомобільний аукціон, мол ціни в два рази нижче, ніж в автосалоні. Вживані машини з обох країн також мають високу якість і швидко доставляються перед України. Останнім часом литовські вживані машини стали дорожче, тому Нідерланди незабаром посядуть 4-ту сходинку у цьому рейтингу.

Нижче представлений розширений прай з 15 країн, які є найбільшими імпортерами вживаних автомобілів вплоть до України.

 

Ринок імпортних вживаних автомобілів в Україні постійно розвивається та зростає. Вслед даними дослідження, частка імпортних старих автомобілів в Україні ради вересень 2021 складає 38 відсотків. Це бухтеть про те, що українці довіряють закордонним виробникам. Імпортні вживані автомобілі мають високу якість, гарний зовнішній вигляд і краще обслуговуються, держи відміну від машин з внутрішнього українського ринку.

Обсуждение закрыто.