Кредитування на вигідних умовах

Спроба взяти позику у банку може закінчитися невдачею, оскільки у таких установах вимагають досить багато офіційних документів. До клієнтів висувають низку умов, а суму кредиту можуть зменшити у кілька разів.

Кредитування на вигідних умовах

Зручна альтернатива для користувачів

Система кредитування Ваша Готівочка працює в онлайн-форматі. Але в компанії передбачені і наземні офіси, в яких можна отримати кредит готівкою. Клієнт має право сам обрати зручний для себе спосіб. Щоб подати заявку на отримання кредитних коштів, потрібно:

  • завітати до онлайн-сервісу компанії;
  • вказати потрібну суму;
  • заповнити стислу заявку (потрібно вказати деякі особисті дані, адресу електронної пошти та підтвердити згоду з умовами позики).

Після схвалення заявки клієнт має можливість отримати всю суму на банківську картку. Якщо йому зручно, то є можливість відвідати філіали, які працюють у великих містах.

Кредитний сервіс працює для тих кому терміново потрібні гроші на будь-які потреби (навчання, дороге лікування, відрядження, подарунки, невеликий ремонт та ін.). Компанія не вимагає пояснень та підтвердження офіційного працевлаштування. Достатньо звернення клієнта та мінімального набору даних.

Переваги «Вашої Готівочки»

На відміну від звичайного банку сервіс працює з клієнтами у зручному форматі. Не потрібно втрачати час на поїздку до банківського відділення, стояти у черзі, заповнювати купу заяв. Кредит може отримати клієнт, який офіційно не працює. Така перевага є важливою для багатьох відвідувачів, які не можуть підтвердити свій дохід.

Реєстрація на сервісі є простою та зрозумілою навіть для літньої людини. Є можливість достроково повернути кошти та не переплачувати. Якщо у визначений термін грошей немає, то можна відкласти повернення всієї суми або її частини. Вигідні пропозиції та гарантована конфіденційність сприяють популярності швидкого кредиту.

Обсуждение закрыто.