Переваги плит МДФ

Деревоволокнисті плити, що мають середню щільність, часто використовують у виробництві меблевих гарнітурів. Недорогі мдф панелі мають декілька переваг перед масивом з деревини.

Чому плити МДФ популярні у виробників меблів

Переваги плит МДФ

Такий матеріал має багато спільного з натуральним деревом, тому вироби з нього відрізняються якістю та довгим терміном експлуатації. Перевага плит в тому, що вони набагато дешевші за масив. До того ж є ще декілька позитивних моментів:

  • стійкість до впливу води та вологи (це дає можливість використовувати плити для кухонних меблів);
  • панелі МДФ не бояться перепадів температур, механічних пошкоджень (вироби з цього матеріалу довго служать своїм господарям);
  • безпечність та відповідність гігієнічним нормам, оскільки матеріал не боїться грибка та інших мікроорганізмів;
  • практичність у використанні та міцність (такі характеристики гарантують надійне закріплення навіть важкої фурнітури на корпусних меблях);
  • абсолютна гладка поверхня (під час обробки використовуються шліфувальні машини);
  • можливість наносити декоративні візерунки та інші зображення;
  • звукоізоляційні властивості (плити підходять для виготовлення міжкімнатних дверей).

Як придбати потрібні матеріали

Існують три різновиди плит: ламіновані, фарбовані, шпоновані зрізом деревини (дорогий різновид). Щоб обрати оптимальний варіант, потрібно звернутися за професійною консультацією до спеціалістів відділу продаж будівельного онлайн-гіпермаркету «Artkone».

Щоб оформити замовлення, слід перейти на інформаційну картку товару та натиснути кнопку «Купити». Після цього можна відправити товар у кошик та продовжувати покупки. Доставка замовлення передбачена транспортною компанією «Нова Пошта». Клієнти зі Львова та області також можуть замовити доставку за вказаною адресою (до під’їзду).

Обсуждение закрыто.