Як правильно порівняти кредити готівкою і термінові позики без відмови?

Кредити готівкою-це популярні фінансові продукти, пропоновані банками і мікрофінансовими організаціями. Але, дивлячись на те, скільки таких пропозицій можна знайти, виникає проблема вибору найбільш підходящого. Найпоширеніший спосіб зробити це-взяти кілька таких продуктів і порівняти їх між собою. Але на що слід звернути увагу?

Як правильно порівняти кредити готівкою і термінові позики без відмови?

Як шукати кредити готівкою?

При пошуку кредитів готівкою ви зазвичай використовуєте пропозиції, доступні в Інтернеті. Наприклад, вбиваючи запит позику терміново без відмови в пошукову систему Google, в одному місці у вас з'явиться огляд того, що пропонують банки і кредитні компанії, наприклад сайт Моя Готівочка, де ви можете ознайомитися з основними умовами і можливостями, які вони вам пропонують.

При перегляді Інтернету існує безліч різних сайтів порівняння і калькуляторів, що полегшують це завдання, а додавши до них численні тематичні статті, ви отримуєте джерело потрібної Вам інформації. Але корисно знати про те, на що звертати увагу і які параметри порівнювати, щоб зрозуміти, чи дійсно вигідно ту чи іншу пропозицію.

Кредит готівкою та індивідуальні очікування

Кредитні пропозиції можуть бути різними, так само, як і попит клієнтів. Тому перше, що ви повинні зробити, це визначити свої можливості, яка сума цікавить і який період погашення вважаєте оптимальним. Як відомо, ви будете розглядати ці питання трохи по-різному щодо великих і невеликих кредитів. Тому ваші уподобання і можливості будуть мати велике значення.

Як перевірити вартість кредиту?

Що вас найбільше цікавить в кредитах готівкою, так це їх вартість. Як Ви знаєте, що банк, так і МФО повинні заробляти на вас, тому ви займаєте певну суму грошей, але повертаєте її з відсотками та іншими платежами. Найчастіше такі витрати включають: процентні ставки, комісії та інші допоміжні витрати (підготовка кредиту, розгляд заявки і т.д.).

Але процентна ставка не розкриє вам всієї інформації — тут важливий показник APR. Річна процентна ставка нарахування показує загальну вартість кредиту в річному обчисленні, тому ви будете знати, скільки насправді вам необхідно заплатити. Чим нижче APR, тим краще, і часто процентна ставка, зазначена поруч, є лише одним з компонентів, що складають вартість кредиту.

Порівнюйте кредити зі схожими умовами, стежте за додатковими витратами

Різні банки і кредитні компанії за типом МФО пропонують різні кредити на різних умовах. Тому, щоб добре зрозуміти ситуацію, найкраще порівняти пропозиції зі схожими принципами, беручи до уваги, перш за все, однаковий термін кредитування. Вам також необхідно розглянути деталі контракту. Навіть якщо дві пропозиції виглядають заманливо, вони можуть припускати різні умови. Часто потрібне додаткове страхування, що автоматично збільшує вартість кредитів.

Як працюють сайти порівняння кредитів?

Коли справа доходить до перевірки пропозицій, сайти порівняння кредитів готівкою безумовно полегшують це завдання. З їх допомогою ви зможете знайти всі фінансові продукти, що відповідають вашим потребам. Все, що вам потрібно зробити, це вказати конкретні деталі, такі як сума, термін кредиту і вид розстрочки. Деякі такі програми також мають ряд додаткових функцій, що дозволяють вказати забезпечення кредиту, чи потрібні довідки та інші деталі, які можуть мати для вас певне значення.

Але, тим не менш, важливо пам'ятати про те, що інформація, доступна в Інтернеті, відноситься до Загальних умов кредитування, а коли ви звернетеся в банк або МФО зі своєю заявкою, отриманий вами кредит буде залежати від індивідуального підходу і вашої кредитоспроможності.

Comments are closed.